Yazı

1-2 gündür aklımda hep Fatmanur vardı.. Bu kardeşimiz hunharca katledildi buraya yazmak istemiyorum ayrıntıları.. Sonra birden rast geldi arkadaşının twit hesabını buldum ordan Fatma nur'u buldum.. Fatma'nın kardeşini ve sanırım evlilik hayali kurduğu çocuğun twit hesaplarını buldum gözyaşlarıma hakim olamadım.. Okuduklarım beni mahvetti resmen.. Ve Fatma'yla birçok yanımızda ortak eminim Fatma yaşarken rast gelmiş olsaydık birbirimize, çok severdik birbirimizi.. şimdi nasıl seviyorsam o zamanda onu çok severdim.. Çok etkilendim bu olaylardan, okuduklarımdan.. 

Eminim Fatma da hayal kırıklıkları yaşadı belki o da dost kazığı yedi.. O da üzüldü, ağladı ama okuduklarımı bi görseniz o kadar hayat dolu ki.. ve ölümünden sonra sevdiklerine bıraktığı onca güzel anı, gülücük.. İbretlik sahiden.. 

Hayat o kadar kısa ki.. Hüzne ayıracak vakit yok.. Tüm güzel anılara şükredip, hüzünlü anılara da hamd edip deli dolu layıkıyla şu hayatın hakkını vermeliyiz.. ve ardımızdan bizi sevenlere yüzlerce güzel anı hediye ederek bu dünyayı elvedalamalıyız.. 

Hep içimden ''Allah'a anlatacak güzel bir hikayemiz olmalı'' diye geçiriyorum ama sanırım bu dünyadan gittiğimizde de arkamızdan söylenecek güzel hikayeler bırakmalıyız.. 

Hayatı hep sorguladım küçüklüğümden bu yana hep derin düşüncelere daldım, hep düşündüm.. kim bilir belki de bu yüzden kilo alamıyorum smile Çocukken ki düşünüp ektiğim tohumları son senelerde içimde yeşerdiğini görüyorum çok şükür.. Bi yarım tablo var ,elimde fırça yaşadıkça boyuyorum. son nefesimde inşeAllah tablo bitecek, fırça elimden düşecek bilmiyorum resmim ne olacak ama kalbimin yansıması olacağı kesin.. 

Hayatı Allah'ın razı olacağı şekilde dolu dolu yaşamak.. Sanırım ben bu yüzden gönderildim dünyaya.. 20 yaşında olacağım 20 Kasımda.. ve 20 Kasım 2012'den önce olan her kalp kırıklığına ve hüzne el sallayıp yolcu ettikten sonra yeni yaşıma bi selam çakmayı düşünüyorum.. 

ve Esma-ül Hüsnam Her şey sana anlatacak güzel bir hikayemin olması için..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !